• Pasqyrimi turit
 • Përfshihen
 • Nuk Përfshihen
 • Rezervo

VIZITOJME:
🔸Struge
🔹Oher
🔸Shen Naum
🔹Drilon

 

 

▶▶▶▶◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇👇👇
Nisje 6 MARS — 2 Dite (1 Nate)
Nisje 13 MARS — 2 Dite (1 Nate)
Nisje 20 MARS — 2 Dite (1 Nate)
Nisje 27 MARS — 2 Dite (1 Nate)
.

Akomodimi ne Hotel ROYAL VIEW 4 Yje – Cmimi €39
👇👇
❌ Darka extra 6€

 

 

 

▶▶▶▶◀◀◀◀
DITA PARE:
*Nisja ne mengjes drejt Maqedonise.
*Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e Librazhdit.
*Pas kalimit te procedurave  doganore mberrijme ne qytetin e Struges.
*Vizite e qytetit e Struges, si Carshia e vjeter, Portat e Drinit te Zi, bulevardi buze lumit te Drinit, etj.
*Pas vizites se Struges vazhdimi udhetimi per ne Oher
Akomodimi ne hotel Royal View 4 Yje ne Oher, ne qender te qytetit dhe buze liqenit
Pas akomodimit ne shoqerine e guides vizitojme qytetit te Oher-it, i quajtur ndryshme edhe “Jeruzalemi e Ballkanit”.
Vizite ne shoqerine e guides te qytetit te Oherit si Kalaja Samoil, qyteti i vjeter, Kisha e Shen Klemendit, Kisha e Shen Sofise, Kisha Kameni, Pedonalja, etj.
*Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetitje me varke  ne liqenin e Oherit rreht mureve te kalase se vjeter (extra pagese 5€)
Pasditja e lire per te pushuar duke perdorur spa e hotelit si jakuzi dhe sauna.
Darka ne restorantin e hotelit.
Ne mbremje mund te shetisni qytetin e Oherit, pasi akomodohet ne qender te tij 🙂

 

DITA DYTE:
*Pas mengjesit ne hotel
Vazhdimi i udhetimit drejt Muzeut te Kockave, i ndodhur ne periferi te Oherit. Vizite e muzeut, i cili perfaqeson struktura te qytetit te vjeter te Oherit perpara 2000 viteve i quajtur Lhynidos.
*Pas vizites se muzeut turi jone do te vazhdoje ne Manastirin e Shen Naumit. Vizite e Manastirit ne shoqerine e guides per tu rikthyer ne Shqiperi nga dogana e Tushemishtit ku do te bejme nje ndalese te fundit ne Drilon.
Kohe e lire per te shijuar dreken ne Drilon
*Pas dreke kthimi ne Elbasan, Tirane, Durres ne mbremje.

 

.

 

➤Duhet të dini se:
👇👇👇
✅ — Ne cmim përfshihen:
1. Transporti me autobuz/minibuz turistik
2. Akomodimin ne hotel Royal View 4 Yje (qender Oherit)
3. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit (per personat qe zgjedhin paketen me darke – ekstra 6€)
4. Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5. Perdorimi i SPA se hotelit si Jakuzzi dhe Sauna
6. Shoqeruesi (Guida) 
——————————————————-
Akomodimi:
Hotel ROYAL VIEW 4 YJE
——————————————————-
Nisja do të bëhet si me poshte:
➤ Durres në orën 6:00 të mengjesit nga pallati sportit
➤ Tirane ne oren 7:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
➤ Elbasan ne oren 7:30 nga kryqezimi i Cerrikut

——————————————————-
Pajisje dhe veshje për një guid sa më komode:
1) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
2) Rrobat e plazhit per perdorimin e qendres SPA te hotelit
——————————————————-
❎ – Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Biletat e hyrjes ne muze, keshtjella, kala, etj

——————————————————-
SHENIME
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
►Me ligjin e ri te miratuar kete vit, nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit

 

Shpërndaje me miqtë e tu!

✅ — Ne cmim përfshihen:
1. Transporti me autobuz/minibuz turistik 
2. Akomodimin ne hotel Royal View 4 Yje (qender Oherit)
3. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit (per personat qe zgjedhin paketen me darke – ekstra 6€)
4. Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5. Perdorimi i SPA se hotelit si Jakuzzi dhe Sauna
6. Shoqeruesi (Guida) ) 

Shpërndaje me miqtë e tu!

❎ – Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Biletat e hyrjes ne muze, keshtjella, kala, etj

Shpërndaje me miqtë e tu!
 • Pricing Name
  Start
  End
  Group (Min-Max)
  Pricing
   
 • Pricing Name PAKETA ME MENGJES
  Start Wednesday 24/02/2021
  End Wednesday 24/02/2021
  1 - 50 Pax
   
  Available Seats: 50

  Adult ( 1 - 50 Pax ) 39 0 /Person

  - +
 • Pricing Name PAKETA MENGJES + DARKE
  Start Wednesday 24/02/2021
  End Wednesday 24/02/2021
  1 - 50 Pax
   
  Available Seats: 50

  Adult ( 1 - 50 Pax ) 45 0 /Person

  - +