• Pasqyrimi turit
 • Përfshihen
 • Nuk Përfshihen
 • Vlersimet
 • Rezervo

VIZITOJME:
⛄MAVROVE
🍂STRUGE
🍂OHER

 

👉Akomodimi do ne hotelin sipas perzgjedhjes tuaj:
HOTEL MIRAGE 4 YJE — Cmimi €45

 

▶▶▶▶◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇❄👇
Nisje 30 JANAR — 2 DITE (1 Nate)
Nisje 6 SHKURT — 2 DITE (1 Nate)
👇💖👇
SHEN VALENTINI
Nisje 13 SHKURT — 2 DITE (1 Nate)

 

 

🚌🚌
DITA PARE
*Pas takimit me guiden tone ne mengjes, nisja drejt Maqedonise.
*Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e Librazhdit.
*Pas kalimit te procedurave  doganore ne Qaf Thane i drejtohemi qytetit te Ohrit. Vizite panoramike te qytetit te Ohrit si Kalaja Samoil, qyteti i vjeter, Kisha e Shen Klemendit, Kisha e Shen Sofise, pedonalja buze liqenit, etj.
*Kohe e lire per dreke ne sheshin Lhinidos te Ohrit, ku me sipas deshires se grupit do mund te lundrojne ne liqen duke shetitur rreth brigjeve te qytetit te vjeter Vohrid (pagese extra).
*Vizita e fundit per kete dite do te jete ne qytetin e Struges, si Carshia e vjeter, Portat e Drinit te Zi, bulevardi buze lumit te Drinit, etj.
*Akomodimi ne hotel MIRAGE 4Yje ne Qytetin e Struges (buze liqenit).
*Darka ne restorantin e hotelit

 

DITA DYTE
*Pas mengjesit ne hotel, udhetojme drejt Parkut Kombetar te Mavroves.
Mberritja ne Mavrove dhe mundesi per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore.
Parku kombetar i Mavroves disponon 17 pista skijimi, ku shetitja me teleferik deri ne pisten e 17 eshte aventure me vete per tu shijuar (pasi ka nje kohezgjatje mbi 30 minuta, ku panorama ofruese nderthuret midis bardhesise se bores dhe kaltersise se liqenit te Mavroves).
Dreka Sugjerohet te konsumohet ne restorantet e Mavroves (ku sugjerimet e guides nuk do te mungojne)
*Qendrimi ne Mavrove deri ne oren 15:30
*Nisja drejt Tiranes. Kthimi ne darke.

 

 

►Duhet të dini se:
👇👇👇
——————————————————-
✅ – Ne cmim përfshihen:
1) Transporti sipas programit me autobuz/minibuz turistik
2) Akomodimin ne hotel Mirage 4 yje
3) Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4) Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5) Guida (Shoqeruesi)
6) Perdorimi i pishines dimerore dhe jakuzi
——————————————————-
Akomodimi do te jete ne hotel:
HOTEL MIRAGE 4 Yje
——————————————————-
Nisja do të bëhet si me poshte:
➤ Tirane ne oren 7:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
——————————————————-
Pajisje dhe veshje për një guid sa më komode:
1) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
2) Xhup te trashe, doreza, shall
3) kepuce (atlete) rezerve pasi do qendroni gjate duke shkelur ne bore dhe kepucet tuaj mund te lagen
4) rrobat e banjos per te perdorur SPA e hotelit
——————————————————-
 – Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate udhetimit
2) Pajiset e skive dhe teleferiku
——————————————————-

SHENIME
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
► Nese nuk i ke mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
► Nese nuk i ke mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit
►Agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet atmosferike dhe zhvillimin e sporteve dimerore.

Shpërndaje me miqtë e tu!

– Ne cmim përfshihen:
1) Transporti sipas programit me autobuz/minibuz turistik
2) Akomodimin ne hotel Mirage 4 yje 
3) Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4) Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit 
5) Guida (Shoqeruesi)

——————————————————-

Shpërndaje me miqtë e tu!

 – Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat
2) Pajiset e skive / teleferiku 

——————————————————

Shpërndaje me miqtë e tu!

Ky udhëtim nuk ka vlersime deri më tani.

Be the first to review “MAVROVE (ski) – STRUGE – OHER ➡Nisje 30 JANAR / 6 SHKURT / 13 SHKURT — 2 Dite (1 Nate) 🎁Hotel MIRAGE 4Yje”

 • Pricing Name
  Start
  End
  Group (Min-Max)
  Pricing
   
 • Pricing Name HOTEL MIRAGE
  Start Monday 25/01/2021
  End Monday 25/01/2021
  1 - 40 Pax
   
  Available Seats: 40

  Adult ( 1 - 40 Pax ) 45 0 /Person

  - +