RIVIERA SHQIPTARE ME SKAF ➡Nisje 10, 17, 24 GUSHT — 5 DITE — CMIMI nga €189

  • Nisja: 10/08/2020
  • Kohëzgjatja: 5 ditë
  • Vendodhja: Dhermi
  • Çmimi: €189
Rezervo tani

PLAZHET QE VIZITOJME
🔹🔸lundrim me traget dhe plazh ne Sazan – Karaburun
🔹 Dhermi
🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe
🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjirin e Grames
🔹 Jal
🔹 Drimadhes

👉Akomodim ne Hotel Belle Vue 3 Yje (me pishine) ne Dhermi

👉👉MENGJESI DHE DARKA – nga veranda e hotelit me pamje nga deti

👉Lundrim me Traget dhe plazh ne Karaburun + Lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe + Lundrim me skaf dhe plazh ne Gjri Grames

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 

👇👇👇
Nisje  10,  17,  24,  GUSHT – 5 Dite PLAZH  CMIMI €189

 

►Itinirari i detajuar i udhetimit
👇
👇👇
DITA 1: Plazh ne Sazan dhe Karaburun (me traget)
*Nisja ne mengjes ne oren 6:00 ne drejtim te Vlores
* Mberritja ne portin e Vlores nga ku fillon lundrimi me anije ne plazhet e gjirit te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit . Vizite panoramike e shpelles se Haxhi Alise. Ndalesa kryesore per plazh do te jete ne Karaburun ne Shen Vasil
Kthimi ne Vlore ,
( personat qe nuk deshirojne te vijne ne anije mund te bejne plazh ne Vlore )
*Pas kthimit ne Vlore vazhdimi udhetimit per ne Dhermi, ku bejme edhe nje ndalese per kafe ne Llogara.
*Pas mberrijtes ne Dhermi. akomodimi ne hotel Belle Vue 3 uje (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe posedon edhe pishine)
Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
Pas darke e lire.  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

DITA 2: Plazh (me skaf) ne Gjipe
*Pas mengjesit ne hotel, me skaf nisemi ne drejtim te Shpelles se Pirateve. Si personazhet e filmit, do te eksplorojme shpellen ujore duke kerkuar “thesarin e pirateve”.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndalese ne gjirin e Gjipese per plazh deri ne oren 16:00.
Kthimi me pas ne Dhermi (me skaf)
*Mbasdita e lire per plazh ne Dhermi ose ne pishinen e hotelit.
*Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

Dita 3: Plazh (me skaf) ne Grame
*Pas mengjesit ne hotel, rinisim aventuren tone blu ku do te lundrojme me skaf drej perles se Rivieres sone, Gjiri i Grames.
*Nisja nga restorant Lucinao ne Dhermi per ne gjirin e Grames,.
Ndalese ne Grame per disa ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf per ne Dhermi  pergjate Karaburunit, ku do te vizitojme shpellen e lakuriqeve dhe Gjirin e Shen Andreas.
(Per turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek
——————–
*Personat qe nuk do te deshirojne te ndiekin turin ne Gjirin e Grames mund te shfrytezojne dite per plazh ne Dhermi.
Qendrimi ne Dhermi deri pasdite
——————–
*Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

Dita 4: Plazh ne Jal
*Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt gjirit te Jales.
Kohe e lire per plazh ne Jal deri pasdite dhe Schiuma party ne Folie Marine
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e thellesise, mundesi per Scuba Diving ne shkembinjte e Jales)
*Kthimi ne hotel pasdite
Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire, ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

Dita 5: Plazh ne Dhermi
*Mengjesi ne hotel,
Kohe e lire per plazh ne Dhermi deri ne oren 17:00.
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e fluturimit, mundesi per hedhje me parashut nga Taraca e Llogarase me instruktor profesionist)
*Pas konsumimit te drekes nisja per ne Tirane
Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi
Kthimi ne Tirane ne darke

 

►Duhet të dini se
👇👇👇
——————————————————
✅ – Ne cmim përfshihen:
1. Akomodimi per Kater nete ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi
2. Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
3. Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
4. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
5. Kater Mengjese dhe Kater Darka ne restorantin e hotelit
6. Perdorimi i pishines se hotelit

——————————————————
Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në Hotel Belle Vue 3Yje ne Dhermi (200 m larg plazhit)

——————————————————
Nisja do të bëhet në orën 6:00 të mengjesit të ditës së pare, nga sheshi piazza  (qender Tiranes)

——————————————————
❎-Ne cmim nuk perfshihet
1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2) Shezlonet e plazhit
3) Bileta e tragetit ne ishullin e Sazanit dhe Karaburun OPSIONALE (pagesa 1500 lek )
3) Skafi per ne Gjirin e Grames diten e trete. OPSIONALE (pagesa 3000 lek)

 

——————————————————-——————————————————-
PER PROGRAMIN 3 DITOR TE TURIT
“RIVIERA SHQIPTARE ME SKAF” KLIKONI NE LINKUN E MEPOSHTEM

👉  PLAZH NE RIVIEREN SHQIPTARE ME SKAF ➡Nisje 7, 14, 21, 28 GUSHT — 3 DITE — CMIMI nga €99

 

.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj