PLAZH DHE KROICERE NE BUDVA ➡Nisje 10, 17, 24, 31 KORRIK & 7, 14, 21, 28 GUSHT — 3 DITE — CMIMI nga €89

  • Nisja: 10/07/2020
  • Kohëzgjatja: 3 ditë
  • Vendodhja: Budva
  • Çmimi: €89
Rezervo tani

PLAZHET QE VIZITOJME
🔹Sutomore (Bar)
🔹🔸lundrim me traget dhe plazh ne ishullin Hawai (Budva)
🔹🔸lundrim me traget dhe plazh ne ishujt rreth gjirit te Hercegnovit dhe Kotorit

👉Akomodim ne Hotel SIDRO 3 Yje ne qender te qytetit te Barit dhe afer detit
👉👉MENGJESI DHE DARKA
👉Lundrim me Traget dhe plazh ne ishujt Malit te Zi, ne gjirin e Hercegnvoit dhe Kotorit… ❗❗EKSLUZIVITET I ALBANIA TRAVEL & VOYAGE❗❗
👉👉Lundrim me Anije dhe plazh ne ishullin Hawai, ne Budva

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
👉 KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇
Nisje 10 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 17 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 24 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 31 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 7 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 14 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 21 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 28 GUSHT  –3 Dite PLAZH – CMIMI €89

 

►Itinirari i detajuar i udhetimit
👇
👇👇
Dita 1: PLAZH NE BAR (TIVAR)
*Nisja ne mengjes ne oren 6:30 ne drejtim te Muriqanit. Ndalese rruges per kafe perpara se te kalojme piken kufitare te Muriqanit.
*Pas kalimit te doganes, udhetojme drejt qyteti te Barit (Tivar) vetem 45 minuta larg kufirit.
Akomodimi ne hotel SIDRO 3 Yje, ne qender te qytetit dhe prane plazhit.
BAR: Qyteti i Barit ndodhet vetem 35 km larg Budvas (40 minuta) dhe 45 minuita larg pikes kufitare te Muriqanit, gjithashtu eshte qyteti me i madh bregdetar i Malit te Zi. Jeta e nates dhe aktivitet e shumta gjate pasditeve nuk mungojne ne bulevardin kryesor te qytetit ku eshte i lokalizuar edhe hotel Sidro.
Plazhi i qytetit te Barit eshte i ndare si publik edhe privat, dhe lehtesisht i aksesueshem per klientet tane pasi hoteli ndodhet buze detit dhe prane plazhit.
SUTOMORE: Pas akomodimit ne hotel udhetojme ne periferi te Baris (as 5 minuta me autobuz) ku ndodhet zona e Sutomore, nje plazhet me te bukur te qytetit te Barit. Kohe e lire ne Sutomore per plazh deri pasdite vone
*Pas plazhit, kthimi ne hotel dhe darka ne restorantin e hotelit.
*Pas darke ne shoqerine e guides, vizitojme qytetin.
Me pas sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Barit ose aktivitet qe zhvillohen ne bulevardine e qytetit.
Ne kete periudhe te vitit qyteti eshte me i gjalle se kurre nga turistet e shumte qe e frekuentojne ku jeta e nates nuk mungon ne asnje mbremje.

Dita 2: PLAZH KROICERE NE GJIRIN E KOTORIT DHE HERCEGNOVI
*Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt qytetit te Porto Montenegro per te filluar aventuren tone blu ne plazhet me te bukura te Gjirit te Kotorit dhe Hercegnovi.
LUNDRIM ME TRAGET, EKSLUZIVITET I AGJENSISE: Ne oren 10.30 do te akomodoheni ne traget ne Porto Montenegro dhe nisja e lundrimit
Destinacioni i pare qe vizitojme eshte ishuli i famshem Sveti Marko ku mund te shijojme eshe bukurite e ishullit gospa od milosrđa. Kohe e lire per plazh.
Gjate lundrimit ne traget do te konsumojme dreken perpara se te vizitojme ishullin me te bukur te gjirit te kotorrit Our Lady of the Rocks
Aventura jone blu vazhdon me kohe te lire per plazh ne nje nga plazhet e virgjera dhe te vecanta sic eshte E Morinj
Pas vizite ne E Moring lundrojme drejt qytetit te Kotorit. Ne shoqerine e guides vizite e qytetit te Kotorit.
JAZZ: Per personat qe nuk deshirojne te qendrojne te ndiekin programin e lundrimit me traget ndalesa do te jete ne Jazz Beach (vetem 2 km larg Budvas), i cilesuar si plazhi ku organizohen koncertet me muzike live gjate veres). Plazhi ofron sporte te ndryshme ujore si mundesia me e mire e argetimit.
KTHIMI NE HOTEl Pasdite pas perfundimit te turit me traget “Aventura Blu”, nisja per ne Bar. Gjate rruges ndalese ne Jazz Beach per te marre klientet qe mund te kene zgjedhur qendrimin Jazz per plazh dhe jo turin e tragetit.
Mberritja ne hotel dhe darka ne restorantin e hotelit
Me pas sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Barit ose aktivitet qe zhvillohen ne bulevardine e qytetit.
Ne kete periudhe te vitit qyteti eshte me i gjalle se kurre nga turistet e shumte qe e frekuentojne ku jeta e nates nuk mungon ne asnje mbremje.

Dita 3: PLAZH NE ISHULLIN “HAWAI” ME SKAF, NE BUDVA
*Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt qytetit te Budvas (40 min udhetim). Ne portin e Budvas me skaf do te lundrojme ne ishullin Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”.
Do te lundrojme me skaf rreth gjirit te Budvas deri ne ishull, per te qendruar atje per plazh deri pasdite.
Mundesi argetimi Bungee Jumping
*Me pas perseri me skaf rreth ores 17:00 do te kthehemi ne portin e Budvas.
**Pas Plazhit nisja per ne Shqiperi nga pika kufitare e Muriqanit
Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi ne Tirane ne darke.

 

►Duhet të dini se
👇👇👇
——————————————————

✅ – Ne cmim përfshihen:
1. Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit.
2. Akomodimi per 2 nete ne hotel SIDRO 3 yje ne qytetin e Barit, buze plazhit dhe qender qytetit
3. Mengjeset ne restorantin e hotelit
4. Darkat ne restorantin e hotelit
5. Asistence me ciceron dhe shoqerues shqiptare gjate gjithe udhetimit
6. Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
7. Taksat turistike per 3 ditet e qendrimit ne Malin e Zi
8. Perdorimi i fushave te sportit per futboll dhe basketboll ne pronesi te hotelit

——————————————————
Cmimet e femijeve per akomodim me 2 te rritur minimumi ne dhome
0 –  2.99 vjec paguan 70% me pak nga cmimi per te rritur
3–  5.99 vjec paguan 50% me pak nga cmimi per te rritur
6 – 11.99 vjec paguan 30% me pak nga cmimi per te rritur

——————————————————
Akomodimi dhe fjetja do të bëhet ne hotel SIDRO 3 yje ne qytetin e Barit, buze plazhit dhe qender qytetit

——————————————————
Nisja do të bëhet në orën 06:30 të mengjesit të ditës së pare, nga kafe Flora

——————————————————
DOGANA
1) Per kete udhetimit per kalimin e doganes nevojitet Pashaporta ose Karta Identitetit. Kujdes mjeti i identifikues ( Pashaporta ose Karta Identitetit ) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer

——————————————————
❎-Ne cmim nuk perfshihet
– Shezllonet gjate plazhit
– Drekat e seciles dite
– Bileta e skafit Budva – ishulli hawai – Budva (4 euro personi)
– Bileta e hyrjes ne AquaPark

– Bileta e Kroiceres ne Kotor dhe Hercegnovi diten e trete
(A = 15€ personi pa dreke te perfshire)
(B = 25€ personi me dreken e perfshire)

——————————————————
SHENIME
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
►Me ligjin e ri te miratuar kete vit, nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit

——————————————————–
►►► Njoftim :
Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :
– Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .
– Doreza mbrojtese per duart .
– Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.
– Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .
– Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .
– Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .
( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

 

——————————————————–——————————————————–
PER PROGRAMIN 5 DITOR TE TURIT “PLAZH NE BUDVA” KLIKONI NE LINKUN E MEPOSHTEM

👉  PLAZH DHE KROICERE NE BUDVA (Eksluzivitet lundrimi me Krociere) ➡Nisje 6, 13, 20, 27 KORRIK & 3, 10, 17, 24 GUSHT — 5 DITE — CMIMI nga €149

 

.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj