KRISHTLINJE NE KOLASHIN ➡Dt. 24-25 Dhjetor -- 2 Dite -- Cmimi €65!

  • Nisja: 24/12/2019
  • Kohëzgjatja: 2 ditë
  • Vendodhja: Kolashin
  • Çmimi: €65
Rezervo tani

VIZITOJME
🔸PODGORICE
🔹KOLASHIN
🔸UJEVARA NIAGARA

👉Akomodimi ne Hotel HILTON & SPA 5 YJE ne KOLASHIN


KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE
👇
Nisje 24 DHJETOR (2 Dite Udhetim) — Cmmi €65


👉Itinireri i detajuar udhetimit👇

DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
*Nisja ne mengjes ne oren 7:00 nga Kafe Flora fillimi i rruges se Durresit, qender. Ndalesa e pare kafe ne qytetin e bukur te Shkodres per te vazhduar me pas drejt pikes kufitare te Hanit te Hotit.
*Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit drejt Podgorices ku destinacioni i pare do te jete Ujevara e Niagares. Ndalese per fotografi dhe kafe per te shijuar bukurine natyrore qe te ofron Ujevara, ku ne kete periudhe te vitit eshte e tej mbushur me prurje uji.
*Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhia ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping.
*Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel & Spa Hilton 5 Yje ne qender te Podgorices
Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si pishine dimerore, jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren.
Per personat qe do deshirojne guida do ju shoqeroje ne kembe, per te vizituar qytetin e Podgorices si sheshi kryesour, bulevardin buze lumit, etj.
*Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi.
*Pas darka e lire te frekuentoni klubet e nates te qytetit te pozicionuar ne Qender te qytetit dhe vetem disa hapa larg hotelit


DITA E DYTE: KOLASHIN

*Pas mengjesit buffe e hapur ne hotel, nisja drejt Kolashinit.
Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:30 dhe qendrimi atje deri ne oren 15:30.
Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantin e zones.
PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
*
Pas drekes, rreth ores 15:30 nisja drejt Tiranes.
Ndalesa rruges per kafe dhe pushim dhe mberritja ne Tirane ne darke.

——————————————————
Duhet të dini se:

►Ne cmim përfshihet:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimin ne në hotel Hilton 5 Yje (ne qender te Podgorices)
3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit
4) Perdorimi i qendres SPA (pishine e mbyllur, jakuzzi, banjo turke, sauna, palester)
5) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme
6) Taksat e qytetit

——————————————————-
► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në hotel Hilton 5 Yje (ne qender te Podgorices)

► Nisja do të bëhet në orën 07:00 të mengjesit të ditës së pare, nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)

——————————————————
► Pajisje dhe veshje për një guid sa më komode:

1) Këpucë të përshtatshme për mal dhe borë.
2) Shall, doreza, kapuç dhe xhup të trashë.
3) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
4) kepuce (atlete) rezerve pasi do qendroni gjate duke shkelur ne bore dhe kepucet tuaj mund te lagen
5) rrobat e banjos per te perdorur SPA e hotelit

——————————————————–
► Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Kolashin

 

——————————————————–
SHENIME
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
►Me ligjin e ri te miratuar kete vit, nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit
►Agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet atmosferike dhe zhvillimin e sporteve dimerore

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj