SKI NE MAVROVE ➡Nisje 1, 8, 14, 15, Shkurt — 2 Dite — Cmim 49€! (Hotel Mirage 4 YJE )

  • Nisja: 01/02/2020
  • Kohëzgjatja: 2 ditë
  • Vendodhja: Mavrove
  • Çmimi: €49
Rezervo tani

VIZITOJME
🔸STRUGE
🔹MAVROVE
🔸OHER

👉Akomodimi ne Hotelet perkates
Hotel MIRAGE & SPA 4 yje —  Cmimi 49€
Hotel IZGREV & SPA 5 yje–  Cmimi 54€

KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT SI ME POSHTE👇
Nisje 1 SHKURT — 2 Dite Udhetim
Nisje 8 SHKURT — 2 Dite Udhetim
Nisje 14 SHKURT — 2 Dite Udhetim
Nisje 15 SHKURT — 2 Dite Udhetim

 

👉Itinerari i detajuar i udhetimit👇

Dita e pare: STRUGE -OHER!
*Nisja ne mengjes ne oren 7:00 drejt Maqedonise.
*Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e Librazhdit.
*Pas kalimit te procedurave  doganore ne Qaf Thane i drejtohemi qytetit te Ohrit. Vizite panoramike te qytetit te Ohrit si Kalaja Samoil, qyteti i vjeter, Kisha e Shen Klemendit, Kisha e Shen Sofise, pedonalja buze liqenit, etj.
*Kohe e lire per dreke ne sheshin Lhinidos te Ohrit, ku me sipas deshires se grupit do mund te lundrojne ne liqen duke shetitur rreth brigjeve te qytetit te vjeter Vohrid (pagese extra).
*Vizita e fundit per kete dite do te jete ne qytetin e Struges, si Carshia e vjeter, Portat e Drinit te Zi, bulevardi buze lumit te Drinit, etj.
*Akomodimi ne hotel MIRAGE 4Yje ose Hotel IZGREV 5Yje ne Qytetin e Struges (buze liqenit), sipas zgjedhies tuaj.
*Mbasditja e lire per te pushuar, ku mund te relaksoheni ne SPA e hotelit, shfrytezimi i pishines dimerore, suana, hamam, palester, etj.
*Darka ne restorantin e hotelit


Dita e dyte: MAVROVE
!
*Pas mengjesit ne hotel, udhetojme drejt Parkut Kombetar te Mavroves.
Mberritja ne Mavrove dhe mundesi per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore.
Parku kombetar i Mavroves disponon 17 pista skijimi, ku shetitja me teleferik deri ne pisten e 17 eshte aventure me vete per tu shijuar (pasi ka nje kohezgjatje mbi 30 minuta, ku panorama ofruese nderthuret midis bardhesise se bores dhe kaltersise se liqenit te Mavroves).
Dreka Sugjerohet te konsumohet ne restorantet e Mavroves (ku sugjerimet e guides nuk do te mungojne)
*Qendrimi ne Mavrove deri ne oren 15:30
*Nisja drejt Tiranes. Kthimi ne darke.

——————————————————
Duhet të dini se:

►Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimin ne hotel Mirage 4 yje ose hotel Izgrev 5 yje, sipas zgjedhies tuaj
3) Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4) Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5) Perdorimi i pishines dimerore per klientet e hotel Mirage 4 yje
6) Perdorimi i pishine e mbyllur, sauna, hamam dhe palester per klientet e hotel Izgrev 5 yje
7) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme

——————————————————
►Cmimet e femijeve:
Foshnje 0 – 1.99 vjec – Paguan 20 euro
Femije 2 – 11.99 vjec – Paguan 35 euro per hotel Mirage
Femije 2 – 11.99 vjec – Paguan 40 euro per hotel Izgrev

——————————————————-
►► Nisja do të bëhet ne oren 7:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
——————————————————-
Qendra SPA e hotel Mirage 4 Yje perfshin perdorimin e pishines se mbyllur
——————————————————-
►►
Qendra SPA e hotel Izgrev 5 Yje perfshin perdorimin e pishines se mbyllur, sauna, hamam, palester

——————————————————
► Pajisje dhe veshje për një guid sa më komode:

1) Këpucë të përshtatshme për mal dhe borë.
2) Shall, doreza, kapuç dhe xhup të trashë.
3) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
4) kepuce (atlete) rezerve pasi do qendroni gjate duke shkelur ne bore dhe kepucet tuaj mund te lagen
5) rrobat e banjos per te perdorur SPA e hotelit

——————————————————
► Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Mavrove

——————————————————
SHENIME
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
►Me ligjin e ri te miratuar kete vit, nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit
►Agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet atmosferike dhe zhvillimin e sporteve dimerore

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj