PLAZH NE RIVIEREN SHQIPTARE ME SKAF ➡Nisje 3, 10, 17, 24, 31 KORRIK & 7, 14, 21, 28 GUSHT — 3 DITE — CMIMI nga €89

  • Nisja: 03/07/2020
  • Kohëzgjatja: 3 ditë
  • Vendodhja: Dhermi
  • Çmimi: €89
Rezervo tani

PLAZHET QE VIZITOJME
🔹 Dhermi
🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe
🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjirin e Grames
🔹 Jal

👉Akomodim ne Hotel Belle Vue 3 Yje ne Dhermi (me pishine)
👉👉MENGJESI DHE DARKA – nga veranda e hotelit me pamje nga deti
👉Lundrim me Traget dhe plazh ne Karaburun + Lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe + Lundrim me skaf dhe plazh ne Gjri Grames

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
👉 KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇
Nisje 3 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 10 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 17 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 24 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 31 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 7 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 14 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 21 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 28 GUSHT  –3 Dite PLAZH – CMIMI €89

 

►Itinerari i detajuar i udhetimit
👇
👇👇
DITA 1: Plazh ne Dhermi & Gjiri Grames
*Nisja oren 6:00 nga Kafe Flora (qender te Tiranes) ne drejtim te Dhermiut.
Ndalesa rruges per kafe ne Vlore dhe ne Llogara perpara se te mberrime ne destinacion.
*Pas mberritjes ne Dharmi, akomodimi ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe posedon edhe pishine)
Kohe e lire me pas per plazh ne Dhermi deri pasdite.
—————
Opsionale, lundrim me skaf drej perles se Rivieres sone, Gjiri i Grames.
*Nisja nga restorant Lucinao ne Dhermi per ne gjirin e Grames,.
Ndalese ne Grame per disa ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf per ne Dhermi  pergjate Karaburunit, ku do te vizitojme shpellen e lakuriqeve dhe Gjirin e Shen Andreas.
(Per turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek)
—————
*Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
Pas darke e lire.  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

DITA 2: Plazh ne Jal
*Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt gjirit te Jales.
Kohe e lire per plazh ne Jal deri pasdite dhe Schiuma party ne Folie Marine
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e thellesise, mundesi per Scuba Diving ne shkembinjte e Jales)
*Kthimi ne Dhermi ne mbremje
Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire, ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

Dita 3: Plazh (me skaf) ne Gjipe
*Pas mengjesit ne hotel, me skaf nisemi ne drejtim te Shpelles se Pirateve.
Si personazhet e filmit, do te eksplorojme shpellen ujore duke kerkuar “thesarin e pirateve”.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndalese ne gjirin e Gjipese per plazh deri ne oren 16:00.
Kthimi me pas ne Dhermi (me skaf), Pasi shijojme nje kafe te fundit buze detit, nisja per ne Tirane
*Ndalesa rruges per pushime dhe mberritja ne Tirane ne darke.

 

►Duhet të dini se
👇👇👇
——————————————————
✅ – Ne cmim përfshihen:
1. Akomodimi per Dy nete ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi
2. Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
3. Transporti vajtije – ardhje, Tirane – Dhermi – Tirane
4. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
5. Dy Mengjese dhe Dy Darka ne restorantin e hotelit
6. Perdorimi i pishines se hotelit

——————————————————
Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në Hotel Belle Vue 3Yje ne Dhermi (200 m larg plazhit)

——————————————————
Nisja do të bëhet në orën 6:00 të mengjesit të ditës së pare, nga kafe Flora (qender Tiranes)

——————————————————
❎-Ne cmim nuk perfshihet
1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2) Shezlonet e plazhit
3) Skafi per ne Gjirin e Grames diten e trete. OPSIONALE (pagesa 3000 lek)

——————————————————–
►►► Njoftim :
Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :
– Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .
– Doreza mbrojtese per duart .
– Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.
– Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .
– Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .
– Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .
( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

 

——————————————————-——————————————————-
PER PROGRAMIN 5 DITOR TE TURIT
“RIVIERA SHQIPTARE ME SKAF” KLIKONI NE LINKUN E MEPOSHTEM

👉  PLAZH NE RIVIEREN SHQIPTARE ME SKAF ➡Nisje 6, 13, 20, 27 KORRIK & 3, 10, 17, 24 GUSHT — 5 DITE — CMIMI nga €175

.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj