SARANDE --KSAMIL – LUNDRIM ME ANIJE ➡Nisje 7, 14, 21, 28, GUSHT — 3 DITE — CMIMI €69

  • Nisja: 07/08/2020
  • Kohëzgjatja: 3 ditë
  • Vendodhja: Sarande
  • Çmimi: €69
Rezervo tani

PLAZHET QE VIZITOJME
🔹 Mango (Sarande)
🔹🔸Lundrim me traget dhe plazh ne Krorzes dhe Roidhes + vizite panoramike ne Gjirin e Qefalit dhe Kakomes
🔹 Tre ishujt (Ksamil)
🔸 Gjithashtu vizite turistike ne Gjirokaster dhe Syri Kalter (Delvine).

👉👉Lundrim me Traget dhe plazh ne Krorzes dhe Roidhes + vizite panoramike ne Kepin e Qefalit dhe Gjiri Kakomes

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇👇👇

Nisje  7,  14,  21,  28,  GUSHT – 3 Dite PLAZH

►HOTEL PINI 3 YJE … (qender Sarandes + buze plazhit)
Paketa me Mengjes  👉 Cmimi €69
Paketa me Mengjes + Darke 👉
 Cmimi €85

►HOTEL BRILANT 4 YJE … (qender Sarandes)
Paketa me Mengjes  👉 Cmimi €79
Paketa me Mengjes + Darke 👉
 Cmimi €99

 

►Itinirari i detajuar i udhetimit
👇
👇👇
DITA 1: Plazh ne Sarande
*Nisja ne mengjes ne oren 4:00 ne drejtim te Sarandes
*Destinacioni i pare qe vizitojme eshte qyteti i gurte i Gjirokastres, ku do te konsumojme edhe mengjesit. Pas mengjesit, vizitojme pazarin e vjeter te Gjirokastres.
*Vazhdimi udhetimit per ne Sarande ku ndalesa e radhes do te jete ne parkun natyror “Syri i Kalter”, per te vizituar kete mrekulli te natyres.
*Mberritja ne Sarande dhe akomodimi ne hotelin e perzgjedhur nga ju, ne qender te Sarandes.
*Pas akomodimit kohe e lire per te shfrytezuar plazhin prane hotelit
Darka ne restorantin e hotelit
Pas darka e lire per te frekuentuar jeten e nates te qytetit, sidomos bulevardin kryesor te qytetit buze detit ku jane te pozicionuar te shumica lokaleve, clubet dhe Lounge-t e Sarandes.

DITA 2: Lundrim me traget dhe plazh ne Krorzes, Rojdhese, Kakome dhe Kepin e Qefalit
*Pas mengjesit ne hotel, nga porti i qytetit do te nisim aventuren tone blu ku do te lundrojme me anije drejt plazheve te virgjer si Kakome, Krorzes dhe Roidhes
*Nisja e aventures tone blu me anije do te filloje ne 10.00. Anija eshte 24m e gjate dhe me dy kate, kjo hapësire i jep mundesine qe te plotesoje te gjitha kushtet e nevojshme per te bere nje lundrim komod dhe te kendshem. Ne bordin e saj ju mund te degjoni muzike dhe te shijoni pije te ndryshme duke pare peisazhin e bukur te bregdetit jonian.
Gjate turit do te behen tre ndalesa, ky ndalesa e para eshte vizite panorameske qe zgjat 10-15 minuta  ne Kepin e Qefalit, dhe per te  vazhduar me pas me shetitje duke lundruar pergjate bregut ku mund te shikoni edhe Gjirin e Kakomese.
Ndalesa e radhes do jete ne plazhin e Krorzes per te bere not dhe plazh ne kete gji te mrekullueshem. Rreth ore 13.00 do te shtrohet dreka per te gjithe ata qe kane rezervuar paketen me dreke.
Rreth ores 14.00 behet nisja per ndalesen e radhes ne plazhin e Roidhese, ku perseri do te bejme nje ndalese per not dhe plazh.
Rreth ores 16.00 behet nisja per ne Sarande dhe ne oren 17.00 eshte mbritja ne portin e qytetit.
(Ky lundrim i mrekulleshem organizohet ne 2 paketa:
Paketa 20 euro qe perfshin lundrimin + 1 pije gjate turit
Paketa 35 euro qe perfshin lundrimin + dreken + 1 pije gjate turit)
——————–
*Personat qe nuk do te deshirojne te ndiekin lundrimin me anijme mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit
——————–
*Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darka e lire per te frekuentuar jeten e nates te qytetit.

Dita 3: Plazh ne Ksamil (plazhi 3 Ishujt)
*Pas mengjesit ne hotel, transferohemi ne Ksamil ku kemi perzgjedhur plazhin 3 Ishujt, nje nder plazhet me piktoresk te Ksamilit
Qendrimi per plazh deri ne oren 14:00 dhe kthmi ne Sarande. Kohe e lire per konsumuar dreken ne Sarande
*Pas dreke nisja per ne Tirane. Ndalesa per kafe rruges ne Tepelene dhe Lushnje per pushime
Kthimi ne Tirane ne darke

 

►Duhet të dini se
👇👇👇
——————————————————
✅ – Ne cmim përfshihen:
1. Akomodimi per Dy nete ne hotelin e perzgjedhur nga ju
2. Transporti vajtije – ardhje Tirane – Sarande – Tirane
3. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit Ksamil
4. Dy Mengjese te shtruar ne restorantin e hotelit
5. Dy Darka te shtruar ne restorantin e hotelit
6. Shoqerues shqiptar gjate udhetimit dhe plazhet qe do te vizitojme

——————————————————
Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në Hotel PINI 3 Yje Superior (Sarande, buze plazhit ne bulevardin kryesor te qytetit)

——————————————————
Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në
🔸👉Hotel PINI 3 Yje Superior (Sarande, buze plazhit ne bulevardin kryesor te qytetit)
🔹👉Hotel BRILANT 4 Yje (Sarande, ne bulevardin kryesor te qytetit, 5 min larg plazhit)

——————————————————
❎-Ne cmim nuk perfshihet
1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2) Shezlonet e plazhit
3) Bileta e anijes per lundrimin ne plazhet Krozes, Kakomes dhe Rojdhese

——————————————————–
Cmimet e femijeve per akomodim ne dhome me dy ose tre te rritur
Femijet deri ne moshen 14 vjec paguajne 50% me pak

 

——————————————————-——————————————————-
PER PROGRAMIN 5 DITOR TE TURIT 
“PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – LUNDRIM ME ANIJE” KLIKONI NE LINKUN E MEPOSHTEM

👉  PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – LUNDRIM ME ANIJE ➡Nisje 10, 17, 24 GUSHT — 5 DITE — CMIMI nga €139

 

——————————————————-——————————————————-
PER PROGRAMIN 7 DITOR TE TURIT 
“PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – LUNDRIM ME ANIJE” KLIKONI NE LINKUN E MEPOSHTEM

👉PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – LUNDRIM ME ANIJE ➡Nisje 10, 17, 24 GUSHT — 7 DITE — CMIMI nga €209

 

.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Të rekomanduara

abonohuni në newsletter


Merrni ofertat e fundit në E-Mail-in tuaj