BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 12, 19 Qershor — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

VIZITOJME
🔹Beograd
🔸Prishtine

▶▶▶▶◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇👇👇

Nisje 12 Qershor— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 19 Qershor— 2 Dite (1 Nate)
.

👉Hotel SPA Beograd 4 YJE
🔹🔸
Paketa me Mengjes – Cmimi €55
Paketa Mengjes + Darka – Cmimi €65

.

 

DITA 1:

➤ Tirana në orën 04:00  nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
➤ Durres në orën 03:00  nga pallati sportit
Vazhdojme udhetimin ne drejtim te Prishtines. Mberritja ne Prishtine dhe ndalese per pushim. Vazhdimi udhetimi nga dogana e Kosoves per ne Nish dhe me pas ne Beograd.
Mbërritja në Beograd rreth drekes dhe sistemimi në Hotel Spa 4 yje. Kohe e lire 2-3 ore per tu relaksuar ne qendren spa te hotelit si pishine, sauna dhe jakuzi.
Pasdite  ne shoqerine e guides vizitojmë monumentet kryesore te qytetit si kisha e Shën Savës, Biblioteka Kombëtare, shëtitje në bulevardin kryesor “Kneza Millosha”, Parku i Pioniereve, dhe Parlamenti i Serbisë,
*Pas vizitave ne Beograd, kthimi ne hotel per te konsumuar darken.
**Ne mbremje ju ftojme ne party ne traget. Do te lundroje mbi 2 ore ne Danub me traget turistik, duke shijuar peisazhin e dritave te qytetit.

 

DITA 2:

Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit  vazhdojme vizitat ne qytetin e Beogradin duke filluar me Bashkine e qytetit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila.
Do të shkojmë me pas ne Novi Beograd për të vizituar parkun e Miqësisë, USCE, zyrat e Komitetit Qëndror të partisë Komuniste edhe “Bllokun” e Novi Beograd.
Në vazhdim pas do shkojmë tek rruga e Shkodranëve “Skadarska Ulica”, ku do të qëndrojmë për drekë tek restorantet që gjendet aty.
*Pazs dreke nisja per ne Tirane duke u kthyer perseri nga territori i Kosoves.
Ndalesa rruges per pushime dhe kthimi në Tiranë ne mbremje.

.

Në çmim përfshihet

1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimin ne hotel Spa 4 Yje ne Beograd
3. Mengjesi i dites se dyte ne restoratin e hotelit
4. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit (per personat qe zgjedhin paketen me darken e perfshire extra 10€)
5. Perdorimi i pishines dimerore, Jakuzi, Sauna
6. Guida (Shoqëruesi)

 

.

Në çmim nuk përfshihet

A) Drekat
B) Hyrjet në monumente, muzeume, parqe dhe lundrimi me traget ne Danub

Shenim:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 4:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 3:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë 50% të çmimit
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju duhet të keni kartë Identiteti. Kalimi i doganës nuk mund të bëhet me pashaportë por vetëm me kartë Identiteti
➤ Hyrja në Kosovë dhe Serbi është e lirë. Nuk kërkohet test PCR (Covidi)

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

Të sugjeruara
PLAZH NË KORFUZ – Messonghi Beach Resort 3⭐ Superior – 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën e EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 30 Prill 👉Çmimi 459€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 12, 19 Qershor — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Vizite ne Beograd. Lundrim me traget ne lunim Danub. Fjetie ne hotel lluksoz 4 Yje Spa ne qender te Beogradit.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 11, 18 Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Full Board,  dhome me pamje nga deti ose mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
DUBAI – Abu Dhabi➡ Nisje 2, 9, 16, 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING Akomodimi ne resorte 5 yje buze detit dhe me plazh privat ne sherbimin All Inclusive
Shiko Detaje