VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:
VIZITOJME
🔸Budva
🔹Kotor
🔸Cetinje
🔹Virpazar
🔸Canj
🔹Plazhi Mbretereshes
.
💎Akomodimi ne Resort MONTENEGRO 4 YJE
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE

👇👇👇
MUAJI PRILL
Nisje 10 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€  (All Inclusive)
Nisje 17 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 24 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
MUAJI MAJ
Nisje 1 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€  (All Inclusive)
Nisje 8 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 15 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 22 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 29 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
MUAJI QERSHOR
Nisje 5 Qershor ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 12 Qershor ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)

 

PERSHKRIMI RESORTIT

Resort Montenegro 4 Yje, ndodhet ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guralece dhe ujin e kristalt blu, Canji te ngjason me bukurin e jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball ndan plazhin ne dy gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres te qytezes Canj.
Gjithashtu pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju
Resort Montenegro perbehet nga 5 godina, ku 4 godina jane te standartit me 4 yje dhe 3 godina jane te standartit 3 yje
Dhomat janë me te gjitha te pajsur ajër të kondicionuar, kanë një TV satelitor, minibar, dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Te gjitha dhomat e prenotuar per klientet tane jane me pamje nga deti
Resorti disponon 2 pishina, 1 pishine me hidromasazh dhe 500 m katror plazh privat
Gjithashtu ne resort ndodhen 6 Restorante, 2 Pool Bar, 1 Beach Bar, 1 Market dhe 8 dyqane ushqimi te shpejte (sherbejne produkte zgare dhe byrek)
Parkim falas i autmojeteve private është e mundur në parkimin e resortit.

Resort Montengro, Canj mund ta shikoni duke vizituar websiten e tyre ne link:    http://hotelmontenegrocanj.me/me

 

DITA 1:

*Nisje ne mengjes ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Hanit te Hotit.
*Destiancioni i pare qe do te vizitojme do te jete qyteza VirPazar e ndodhur ne fundin e liqenit te Shkodres.
Shetitje me anije ne liqenin e Shkodres ose ndryshe i njohur edhe si lumi “Rijeka Crnjevica”.
Me pas vazhdimi udhetimit ne qytetin e bukur te Cetinjes. Ndalese dhe vizite ne Cetines e atraksioneve turistike.
*Pas vizites se Cetinjes udhetojme per ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne plazh duke e ndare ne gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne resort Montenegro 4 yje buze plazhit. Te gjitha dhomat jane me pamje nga deti.
Dreka ne resort.
Pasdite e lire per shfrytezuar plazhin e bukur te Canj ose pishinen e hotelit.
Pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Darka ne resort.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.

 

Dita 2:

*Mengjesi ne resort.
Pas mengjesit largohemi nga Canj per te udhetuar drejt qytetit qyteti te Budvas, duke vizituar kalane e qytetit, portin e jahteve, statuja kercimtarja e Budvas, pedonalen Slovenska Plaza buze detit, etj.
*Pas vizites ne Budva udhetojme drejt Kotorit nje nder qytetet me te bukur te Malit te Zi , pjese e trashegimisë kulturore te UNESCO-S.
Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta)
Kohe e lire per dreke ne Kotor.
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetije me varka ne gjirin e Kotorit,
Pas dreke nisja per ne Tirane. Ndalesa rruges per pushime
Kthimi ne mbremje ne Tirane

.

Në çmim përfshihet

1. Transporti sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimin per 1 nate ne dhome me pamje nga deti ne Resort MONTENEGRO 4 Yje
3. Sherbimi All Inclusive (Dreke + Darke + Mengjes)
4. Guida (shoqeruesi)

.

Në çmim nuk përfshihet

1. Shetija me anije ne Virpazar (3€)
2. Dreka e dites se dyte

 

Shenim:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 6:30 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 5:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë €25
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identiteti
➤ Hyrja në Malin e Zi është e lirë. Nuk kërkohet test PCR (Covidi)

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

.

Të sugjeruara
PLAZH NË KORFUZ – Messonghi Beach Resort 3⭐ Superior – 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën e EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 30 Prill 👉Çmimi 459€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 12, 19 Qershor — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Vizite ne Beograd. Lundrim me traget ne lunim Danub. Fjetie ne hotel lluksoz 4 Yje Spa ne qender te Beogradit.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 11, 18 Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Full Board,  dhome me pamje nga deti ose mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
DUBAI – Abu Dhabi➡ Nisje 2, 9, 16, 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING Akomodimi ne resorte 5 yje buze detit dhe me plazh privat ne sherbimin All Inclusive
Shiko Detaje