VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 11, 18 Qershor

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:
VIZITOJME
🔸Budva
🔹Kotor
🔸Cetinje
🔹Virpazar
🔸Canj
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE

👇👇👇
MUAJI QERSHOR
Nisje 11 Qershor ― 3 Dite (2 nete) ― Cmimi 69€ (Dreke + Darke + Mengjes)
Nisje 18 Qershor ― 3 Dite (2 nete) ― Cmimi 69€ (Dreke + Darke + Mengjes)

.

PERSHKRIMI HOTELIT

Hotel Montenegro 4 Yje, ndodhet ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guralece dhe ujin e kristalt blu, Canji te ngjason me bukurin e jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball ndan plazhin ne dy gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres te qytezes Canj.
Gjithashtu pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju
Hotel Montenegro perbehet nga 5 godina, ku 4 godina jane te standartit me 4 yje dhe 3 godina jane te standartit 3 yje
Dhomat janë me te gjitha te pajsur ajër të kondicionuar, kanë një TV satelitor, minibar, dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Shumica e dhomave te prenotuar per klientet tane jane me pamje nga deti
Hoteli disponon 2 pishina, 1 pishine me hidromasazh dhe 500 m katror plazh privat
Gjithashtu ne hotel ndodhen 6 Restorante, 2 Pool Bar, 1 Beach Bar, 1 Market dhe 8 dyqane ushqimi te shpejte (sherbejne produkte zgare dhe byrek)
Parkim falas i autmojeteve private është e mundur në parkimin e hotelit.

Hotel Montengro, Canj mund ta shikoni duke vizituar websiten e tyre ne link:    http://hotelmontenegrocanj.me/me

 

DITA 1:

*Nisje ne mengjes ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Hanit te Hotit.
*Destiancioni i pare qe do te vizitojme do te jete qyteza VirPazar e ndodhur ne fundin e liqenit te Shkodres ne parkun kombetar Skaderska Jezera. Pas hyrjen ne park, do mund te realizojme nje nder aventuar me te bukura duke lundruar me anije ne fundin e liqenit te Shkodres ose ndryshe i njohur edhe si lumi “Rijeka Crnojevica”.
*Pas kthimit ne mol ne Virpazar vazhdimi udhetimit ne qytetin e bukur te Cetinjes. Ndalese dhe vizite ne Cetinje e atraksioneve turistike.
*Pas vizites se Cetinjes udhetojme per ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne plazh duke e ndare ne gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne hotel Montenegro buze plazhit.
Dreka ne hotel.
Pasdite e lire per shfrytezuar plazhin e bukur te Canj.
Pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Darka ne hotel.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.

 

Dita 2:

*Mengjesi ne hotel.
Paradite e lire per shfrytezuar plazhin e bukur te Canj ose pishinen e hotelit.
Pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Dreka ne hotel.
Pasdite e lire per shfrytezuar plazhin e bukur te Canj.
Darka ne hotel.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zone

 

Dita 3:

*Mengjesi ne hotel.
Pas mengjesit largohemi nga Canj per te udhetuar drejt qytetit qyteti te Budvas, duke vizituar kalane e qytetit, portin e jahteve, statuja kercimtarja e Budvas, pedonalen Slovenska Plaza buze detit, etj.
*Pas vizites ne Budva udhetojme drejt Kotorit nje nder qytetet me te bukur te Malit te Zi , pjese e trashegimisë kulturore te UNESCO-S.
Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta)
Kohe e lire per dreke ne Kotor.
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetije me varka ne gjirin e Kotorit,
Pas dreke nisja per ne Tirane. Ndalesa rruges per pushime
Kthimi ne mbremje ne Tirane.

Në çmim përfshihet

1. Transporti sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimin per 2 nete ne Hotel Montenegero Canj, prane plazhit
3. Sherbimi Fush Board ne hotel (Dreke + Darke + Mengjes)
4. Guida (shoqeruesi)

.

Në çmim nuk përfshihet

1. Shetija me anije ne Virpazar (8€)
2. Dreka e dites se trete
3.  Shezlloni ne plazh (1 cader + 2 shtreter) 5€ dita per klientet e agjensise
4. Taksa e qytetit per hyrjen ne Kotor (1€)
5. Taksa lokale 1.30€ nata/person paguhet ne recepsion nga klienti ne momentin e chek in

Shenim:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 7:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 6:00 nga pallati sportit
——————————————————
AKOMODIMI NE HOTEL
Akomodimi realizohet ne hotel Montenegro Canj, i cili disponon Dy godina 3* dhe Dy godina 4*, ne dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identiteti
➤ Hyrja në Malin e Zi është e lirë. Nuk kërkohet test PCR (Covidi)

——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë €45
——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

Të sugjeruara
PLAZH NË KORFUZ – Messonghi Beach Resort 3⭐ Superior – 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën e EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 30 Prill 👉Çmimi 459€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 12, 19 Qershor — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Vizite ne Beograd. Lundrim me traget ne lunim Danub. Fjetie ne hotel lluksoz 4 Yje Spa ne qender te Beogradit.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 11, 18 Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Full Board,  dhome me pamje nga deti ose mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
DUBAI – Abu Dhabi➡ Nisje 2, 9, 16, 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING
RESORET ME LLUSKOVE TE ANTALIAS— SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING Akomodimi ne resorte 5 yje buze detit dhe me plazh privat ne sherbimin All Inclusive
Shiko Detaje