BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

VIZITOJME
🔹Beograd
🔸Prishtine

▶▶▶▶◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇👇👇

Nisje 17 Prill— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 1 MAJ— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 8 MAJ— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 15 MAJ— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 22 MAJ— 2 Dite (1 Nate)
Nisje 29 MAJ— 2 Dite (1 Nate)
.

👉Hotel SPA Beograd 4 YJE
🔹🔸
Paketa me Mengjes – Cmimi €55
Paketa Mengjes + Darka – Cmimi €65

.

 

DITA 1:

➤ Tirana në orën 04:00  nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
➤ Durres në orën 03:00  nga pallati sportit
Vazhdojme udhetimin ne drejtim te Prishtines. Mberritja ne Prishtine dhe ndalese per pushim. Vazhdimi udhetimi nga dogana e Kosoves per ne Nish dhe me pas ne Beograd.
Mbërritja në Beograd rreth drekes dhe sistemimi në Hotel Spa 4 yje. Kohe e lire 2-3 ore per tu relaksuar ne qendren spa te hotelit si pishine, sauna dhe jakuzi.
Pasdite  ne shoqerine e guides vizitojmë monumentet kryesore te qytetit si kisha e Shën Savës, Biblioteka Kombëtare, shëtitje në bulevardin kryesor “Kneza Millosha”, Parku i Pioniereve, dhe Parlamenti i Serbisë,
*Pas vizitave ne Beograd, kthimi ne hotel per te konsumuar darken.
**Ne mbremje ju ftojme ne party ne traget. Do te lundroje mbi 2 ore ne Danub me traget turistik, duke shijuar peisazhin e dritave te qytetit.

 

DITA 2:

Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit  vazhdojme vizitat ne qytetin e Beogradin duke filluar me Bashkine e qytetit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila.
Do të shkojmë me pas ne Novi Beograd për të vizituar parkun e Miqësisë, USCE, zyrat e Komitetit Qëndror të partisë Komuniste edhe “Bllokun” e Novi Beograd.
Në vazhdim pas do shkojmë tek rruga e Shkodranëve “Skadarska Ulica”, ku do të qëndrojmë për drekë tek restorantet që gjendet aty.
*Pazs dreke nisja per ne Tirane duke u kthyer perseri nga territori i Kosoves.
Ndalesa rruges per pushime dhe kthimi në Tiranë ne mbremje.

.

Në çmim përfshihet

1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimin ne hotel Spa 4 Yje ne Beograd
3. Mengjesi i dites se dyte ne restoratin e hotelit
4. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit (per personat qe zgjedhin paketen me darken e perfshire extra 10€)
5. Perdorimi i pishines dimerore, Jakuzi, Sauna
6. Guida (Shoqëruesi)

 

.

Në çmim nuk përfshihet

A) Drekat
B) Hyrjet në monumente, muzeume, parqe dhe lundrimi me traget ne Danub

Shenim:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 4:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 3:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë 50% të çmimit
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju duhet të keni kartë Identiteti. Kalimi i doganës nuk mund të bëhet me pashaportë por vetëm me kartë Identiteti
➤ Hyrja në Kosovë dhe Serbi është e lirë. Nuk kërkohet test PCR (Covidi)

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

Të sugjeruara
PLAZH NË KORFUZ – Messonghi Beach Resort 3⭐ Superior – 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën e EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 30 Prill 👉Çmimi 459€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Vizite ne Beograd. Lundrim me traget ne lunim Danub. Fjetie ne hotel lluksoz 4 Yje Spa ne qender te Beogradit.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 1, 7, 14, 21, 28 Maj / 4, 11, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
DUBAI – Abu Dhabi➡ Nisje 2, 9, 16, 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje
DUBAI ➡ Nisje 29 Prill / 6, 13, 20, 27 Maj ― 4 Dite (3 Nete) — Hotel Hyatt Placce Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje