VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:
VIZITOJME
🔸Budva
🔹Kotor
🔸Cetinje
🔹Virpazar
🔸Canj
🔹Plazhi Mbretereshes
.
💎Akomodimi ne Resort MONTENEGRO 4 YJE
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE

👇👇👇
MUAJI PRILL
Nisje 10 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€  (All Inclusive)
Nisje 17 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 24 Prill ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
MUAJI MAJ
Nisje 1 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€  (All Inclusive)
Nisje 8 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 15 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 22 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 29 Maj ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
MUAJI QERSHOR
Nisje 5 Qershor ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)
Nisje 12 Qershor ― 2 Dite (1 nate) ― Cmimi 35€ (All Inclusive)

 

PERSHKRIMI RESORTIT

Resort Montenegro 4 Yje, ndodhet ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guralece dhe ujin e kristalt blu, Canji te ngjason me bukurin e jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball ndan plazhin ne dy gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres te qytezes Canj.
Gjithashtu pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju
Resort Montenegro perbehet nga 5 godina, ku 4 godina jane te standartit me 4 yje dhe 3 godina jane te standartit 3 yje
Dhomat janë me te gjitha te pajsur ajër të kondicionuar, kanë një TV satelitor, minibar, dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Te gjitha dhomat e prenotuar per klientet tane jane me pamje nga deti
Resorti disponon 2 pishina, 1 pishine me hidromasazh dhe 500 m katror plazh privat
Gjithashtu ne resort ndodhen 6 Restorante, 2 Pool Bar, 1 Beach Bar, 1 Market dhe 8 dyqane ushqimi te shpejte (sherbejne produkte zgare dhe byrek)
Parkim falas i autmojeteve private është e mundur në parkimin e resortit.

Resort Montengro, Canj mund ta shikoni duke vizituar websiten e tyre ne link:    http://hotelmontenegrocanj.me/me

 

DITA 1:

*Nisje ne mengjes ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Hanit te Hotit.
*Destiancioni i pare qe do te vizitojme do te jete qyteza VirPazar e ndodhur ne fundin e liqenit te Shkodres.
Shetitje me anije ne liqenin e Shkodres ose ndryshe i njohur edhe si lumi “Rijeka Crnjevica”.
Me pas vazhdimi udhetimit ne qytetin e bukur te Cetinjes. Ndalese dhe vizite ne Cetines e atraksioneve turistike.
*Pas vizites se Cetinjes udhetojme per ne Canj, qyteza me e bukur bregdetare e Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne plazh duke e ndare ne gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne resort Montenegro 4 yje buze plazhit. Te gjitha dhomat jane me pamje nga deti.
Dreka ne resort.
Pasdite e lire per shfrytezuar plazhin e bukur te Canj ose pishinen e hotelit.
Pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 1€). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Darka ne resort.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.

 

Dita 2:

*Mengjesi ne resort.
Pas mengjesit largohemi nga Canj per te udhetuar drejt qytetit qyteti te Budvas, duke vizituar kalane e qytetit, portin e jahteve, statuja kercimtarja e Budvas, pedonalen Slovenska Plaza buze detit, etj.
*Pas vizites ne Budva udhetojme drejt Kotorit nje nder qytetet me te bukur te Malit te Zi , pjese e trashegimisë kulturore te UNESCO-S.
Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta)
Kohe e lire per dreke ne Kotor.
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetije me varka ne gjirin e Kotorit,
Pas dreke nisja per ne Tirane. Ndalesa rruges per pushime
Kthimi ne mbremje ne Tirane

.

Në çmim përfshihet

1. Transporti sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimin per 1 nate ne dhome me pamje nga deti ne Resort MONTENEGRO 4 Yje
3. Sherbimi All Inclusive (Dreke + Darke + Mengjes)
4. Guida (shoqeruesi)

.

Në çmim nuk përfshihet

1. Shetija me anije ne Virpazar (3€)
2. Dreka e dites se dyte

 

Shenim:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 6:30 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 5:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë €25
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identiteti
➤ Hyrja në Malin e Zi është e lirë. Nuk kërkohet test PCR (Covidi)

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

.

Të sugjeruara
PLAZH NË KORFUZ – Messonghi Beach Resort 3⭐ Superior – 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën e EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 30 Prill 👉Çmimi 459€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
BEOGRAD ➡ Nisje 17 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj — 2 Dite (1 Nate) — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Vizite ne Beograd. Lundrim me traget ne lunim Danub. Fjetie ne hotel lluksoz 4 Yje Spa ne qender te Beogradit.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 1, 7, 14, 21, 28 Maj / 4, 11, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
VIZITË & PLAZH NË BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ Canj – 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 10, 17, 24 Prill / 1, 8, 15, 22, 29 Maj / 5, 12, Qershor
Vizite ne Budva, Kotor, Cetinje, Virpazar, Canj. Lundrim me varka ne lumin Rijeka Crnojevica. Akomodim ne resort Montenegro 4 yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive, cdo dhome me pamje nga deti.
Shiko Detaje
DUBAI – Abu Dhabi➡ Nisje 2, 9, 16, 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje
DUBAI ➡ Nisje 29 Prill / 6, 13, 20, 27 Maj ― 4 Dite (3 Nete) — Hotel Hyatt Placce Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait.
Shiko Detaje